Sukcesy szamotulskich karateków

18.05.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #karate   #szamotuły

Miniony weekend obfitował w wyczyny sportowe zawodników Szamotulskiego Klubu Karate. W sobotę młodsi zawodnicy brali udział w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Karate WKF, gdzie zdobyli aż 20 miejsc medalowych.

Nasi medaliści w poszczególnych konkurencjach to:

Kata drużynowe

I m Wiktoria Tomczak, Karolina Kukawka, Monika Cieślak

Kata indywidualne

I m Karolina Kukawka, Dorota Kukawka

II m Wiktoria Kabat

III m Mateusz Opielewicz, Tigran Mkrtchyan, Arkadiusz Potocki, Kamil Zdunek, Monika Cieślak

III m Zuza Boguś

Natomiast w niedzielę najstarsi zawodnicy w raz z trenerem Tomaszem Wosickim brali udział w terenowym biegu z przeszkodami ma dystansie 10 km Formoza Challenge 2017, który odbywał się w Obornikach. Ten niezwykle trudny bieg udało się ukończyć wszystkim zawodnikom a byli to : Karolina Walczak, Małgosia Spychała, Tomek Boguś, Hubert Urbaniak, Artur Wróblewski.