Akademia Lecha z nowym boiskiem

18.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #boisko   #szamotuły   

W miniony piątek otwarto boisko ze sztuczną murawą w ośrodku treningowym Lecha Poznań w Popowie. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele KKS Lech Poznań, PZPN, przedstawiciele władz parlamentarnych i powiatowych, dyrektor współpracującego z KKS Lech Poznań Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach oraz zaproszeni goście.

 

Nowe boisko certyfikowane przez światową federację piłkarską dyplomem „FIFA Pro” powstało głównie z myślą o treningach w miesiącach zimowych, które dotychczas odbywały się w Poznaniu, a dojazdy zajmowały dużo czasu. Nad pełnowymiarowym obiektem ma w przyszłości powstać balon, który uchroni piłkarzy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Po części oficjalnej rozegrano mecz między drużyną Lecha Poznań z rocznika 2004, a ich rówieśnikami z HSV. Gospodarze wygrali spotkanie 2:0.

 

To może Cię także zainteresować:
Dzieci odwiedziły policjantów
Nowe wytyczne dotyczące pomocy psychologiczno - pedagogicznej
W podziękowaniu za trud wychowania młodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze