17.06.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #sparta   #szamotuły

Nie udał się Sparcie wyjazd do Towarzystwa Sportowego Gminy Kamieniec dnia 10 czerwca 2017 r.

Sparta przystąpiła do tego meczu bardzo ospale co wykorzystał Tomasz Garcon już w 8 minucie strzelając bramkę otwierającą wynik spotkania. W 24 minucie po rzucie rożnym piłkę otrzymał nie pokryty Kamil Pieterek któremu wyszedł chyba strzał życia i było już 2-0 dla gospodarzy. Sparta dopiero od tego momentu zaczęła śmielej atakować jednak na przerwę schodziła z bagażem dwóch bramek.

Po przerwie Sparta przejęła inicjatywę i bardzo szybko bo już w 53 minucie po dalekim wrzucie z autu Marka Tacika, Filip Kaszkowiak strzelił gola kontaktowego. Napór Sparty trwał, jednak gospodarze dzielnie się bronili i urzmali korzystny dla siebie wynik.

TS Gminy Kamieniec vs Sparta Szamotuły 2-1 (2-0)

bramki:

1-0 Bartosz Garcon 8'

2-0 Kamil Pieterek 24'

2-1 Filip Kaszkowiak 53'

składy drużyn

Sparta Patryk Boczek, Adrian Barański (75' Mikołaj Hajdacz), Damian Cudaszewski, Jacek Gil (87' Mateusz Lembicz), Filip Kaszkowiak (85' Mikołaj Maćkowiak), Rafał Krówczyński, Sebastian Lachowicz, Dominik Rzeszowski, Hubert Słomiński, Kacper Szmyt, Marek Tacik

Kamieniec Bartosz Dopiera, Paweł Brzeskot, Marcin Chwirot, Bartosz Garcon (85' Mateusz Chojnacki), Tomasz Gawron, Adam Gawron, Przemysław Gawron, Rafał Humerski, Jacek Kozłowski (72' Adam Kurek), Patryk Nowak, Kamil Pieterek.

sędziowali:

Bartosz Rzejak - sędzia główny

Mariusz Bocheński - sędzia asystent nr 1

Zbigniew Giełda - sędzia asystent nr 2

wszyscy KS WZPN Poznań

Przed meczem grupa naszych najwierniejszych kibiców przygotowała bardzo miłą niespodziankę odpalając race w barwach Sparty.