Więcej miejsc parkingowych przy szpitalu

19.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szpital   #parking   #szamotuły   

Przy szamotulskim szpitalu łatwiej zaparkować. Układ komunikacyjny wokół głównego gmachu szpitala jest poddawany radykalnym zmianom. Niedogodności związane z parkowaniem są coraz mniejsze.

 

Najwyższy w historii SP ZOZ kontrakt z NFZ-tem, rekordowa liczba przyjętych pacjentów i udzielonych porad sprawiają, że wokół głównego budynku szpitala trudno znaleźć miejsce do zaparkowania. Od kilku miesięcy sytuacja ulega ciągłej poprawie. Najpierw, dzięki pomocy finansowej Powiatu Szamotulskiego, zbudowano drogę dojazdową od ulicy Dworcowej. Teraz – od początku czerwca - blisko o 60 wzrosła liczba miejsc postojowych w pobliżu placówki.

Nowe stanowiska - na miejscu po rozebranym budynku - zajmować będą pracownicy placówki. Dyrekcja planuje, aby dotychczas wykorzystywany parking był w większej liczbie do dyspozycji pacjentów i osób odwiedzających.

Nową przestrzeń dla samochodów udało się wygospodarować niewielkim nakładem finansowym. Prace rozbiórkowe i ziemne wykonano za zaledwie 13 tysięcy złotych.

Dyrektor SP ZOZ Remigiusz Pawelczak zapowiada kolejne kroki, zmierzające do rozwiązania problemów związanych z komunikacją samochodową wokół szpitala. Szczegóły niebawem.

 

To może Cię także zainteresować:
Dzieci odwiedziły policjantów
Nowe wytyczne dotyczące pomocy psychologiczno - pedagogicznej
W podziękowaniu za trud wychowania młodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze