Samochód uderzył w drzewo w Kaźmierzu

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #wypadek   #auto   #drzewo   #kaźmierz   

W sobotę 13 maja o godz. 20.12 Dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kaźmierz na ul. Okrężnej.

 

Dyżurny SK natychmiast do zdarzenia zadysponował jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Szamotułach, dwa zastępy OSP Kaźmierz oraz powiadomił Policje.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali uszkodzony samochód osobowy, który uderzył w drzewo. Kierujący i pasażer opuścili pojazd przed przybyciem SP, pasażer znajdował się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Działania zastępów SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatora oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych. Jedna osoba poszkodowana została przewieziona przez ZRM do Szpitala.

W działaniach ratowniczych brały udział 3 zastępy (14 ratowników) z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

 

 

To może Cię także zainteresować:
Mury kaźmierskiej szkoły pną się do góry
Kolejna droga w gminie Kaźmierz w remoncie
Pożar samochodu w miejscowości Chraplewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.psp.wlkp.pl | Opracował: st. sekc. Łukasz Kawka Zdjęcia: OSP Kaźmierz

Komentarze