1 kwietnia - to nie żart, znowu będzie Baby Targ!

1 kwietnia 2017 odbędzie się szósta edycja Baby Targu w Szamotułach. Po raz trzeci impreza zostanie zorganizowana na Hali Nałęcz, przy ulicy Mickiewicza 4 w Szamotułach. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby „przewietrzyć” szafy, jak również skorzystać z licznych atrakcji towarzyszących wyprzedaży.

REKLAMA

Na co tym razem mogą liczyć goście Baby Targu?

Goście mogą przede wszystkim odwiedzić stoiska wystawców i dokonać zakupów odzieży i akcesoriów dziecięcych, zabawek, odzieży dla mam, itp.

Program towarzyszący jest bardzo bogaty i obejmuje scenę główną, na której odbywać się będą występy i pokazy, oraz małą salę, podczas której zaplanowano wiele interesujących warsztatów z tematyki bezpieczeństwa.

Scena główna

Występy na dużej scenie o godzinie 10:00 rozpocznie pokaz olbrzymich, niesamowitych baniek mydlanych, które zaprezentują „Baloniaki”. Następnie, jedną z największych atrakcji Baby Targu, będą gościnne występy przedszkolaków z Szamotuł i okolic. Swój udział potwierdziły przedszkola: Rzepka, Jarzębinka, Miś, Jaś Wędrowniczek, Słoneczko, Kubuś Puchatek, Akademia Przedszkolaka, Biedronka z Gałowa, Gaj Mały.

Po zakończeniu dziecięcych występów swoje pokazy zapowiedziały: Klub Sportów Walki Czerwony Smok, formacja Hip-Hop Feadbeek oraz SWS Team.

Od godziny 14:00 do 15:00, na zakończenie Baby Targu, animacjami będzie bawić, znane już w Szamotułach, Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Mała sala

Warsztaty na małej sali rozpoczną się od bardzo ważnego tematu, jakim jest bezpieczeństwo dzieci w podróży. Dzięki uprzejmości blogerki internetowej budujacamama.pl Weroniki Szurko będzie można się dowiedzieć wielu interesujących i ważnych rzeczy dotyczących fotelików samochodowych RWF.

Zaraz po godzinie 11:00 na małej sali zagoszczą Baloniaki, które nauczą chętnych jak ze zwykłego balona wyczarować balonowe cudo.

Do tematu bezpieczeństwa o godzinie 11:30 powróci przedstawiciel Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który poprowadzi warsztat na temat bezpiecznych zachowań nad wodą. Organizatorzy, wspominając jesienny sukces Akademii Małego Ratownika, zapraszają ponownie wszystkie dzieciaki do wspólnego leczenia pluszowych misiów na małej sali o godzinie 12:00. Od 12:30 dzieci będą mogły porozmawiać z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach na temat „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, a od godziny 13:00 do 14:00 odbędą się warsztaty z przedstawicielami Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach pt.”Bezpieczne zachowania”, podczas których przewidziana jest cała moc strażackich niespodzianek.

Na zakończenie warsztatów organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jakie są zasady bezpieczeństwa w spotkaniu z obcym psem, jak należy postępować z własnym czworonogiem, oraz jakie są bezpieczne i edukacyjne zabawy z pupilami. Warsztaty poprowadzi właściciel szamotulskiej Hodowli Terierów Walijskich „Bukowinka”.

Partnerzy

Przez cały czas trawania imprezy, czyli w godzinach od 10:00 do 15:00 będzie można odwiedzić stoiska partnerów Baby Targu.

Do najciekawszych atrakcji towarzyszących będą należeć niewątpliwie warsztaty kulinarne prowadzone przez właścicielkę nowo powstałej w Szamotułach, kawiarni rodzinnej „Samo Dobro”. Warsztaty te będą odbywać się w trzech blokach wiekowych: „Szybka przekąska na plac zabaw” (dzieci w wieku 3-5 lat, dwie grupy warsztatowe, START: I grupa: 10:15, II grupa:10:35), „Zdrowy LUNCH BOX (6-12 lat, dwie grupy warsztatowe, START: I grupa: 11:00, II grupa:11:30), „Zdrowy fastfood” (13-18 lat dwie grupy warsztatowe, START: I grupa: 12:00, II grupa:12:45).

Kolejnym bardzo ciekawym miejscem, które będzie można odwiedzić podczas Baby Targu, jest Warsztat Niepowtarzalnej Kartki, gdzie będzie można wziąć udział w wyjątkowych warsztatach artystycznych.

Zaraz obok zlokalizowana zostanie strefa Żłobka Cypiska, dzięki któremu odbędą się warsztaty sensoryczne dla najmłodszych dzieci. Żłobkowe ciocie chętnie przygarną maluchy pod opiekę na czas, gdy ich rodzice będą robić zakupy na Baby Targu.

Wszystkie dzieci będą mogły wymalować buzie dzięki Natalii Kapłon (Kolorki Kapłonki) i poskakać na dmuchańcu dzięki stałemu partnerowi imprezy - Hoop Dmuchańcom.

Na stałe do partnerów BT są również przypisane Mobilne Metamorfozy, które i tym razem wykonają profesjonalne makijaże chętnym mamom. Z Dittą Hoffman będzie się można spotkać przez cały czas trwania imprezy.

Podczas Baby Targu nie zabraknie również mistrzów profesjonalnej fotografii. Piękne sesje i fotoreportaże zagwarantują: Fotoorlik i Lilly Hann Fotografia. Ponadto będzie można odwiedzić stoisko zupełnie nowego partnera Baby Targu – Baduu, jak również odwiedzić stoiska: SzamoTulimy, Sztukaterii i Navigare. Nowością będzie strefa gier karcianych, planszowych i strategicznych - Figurkownia.

Bardzo ciekawą atrakcję dla dzieci przygotowuje wyjątkowy partner tej edycji – Leroy Merlin, który zaprosi do wspólnego sadzenia pierwszych wiosennych roślinek w akcji „Dzieciaki sadzeniaki”.

Wiele dzieci na pewno ucieszy fakt, że swoją obecność na Baby Targu potwierdził również, lubiany przez wszystkich, PYREK (maskotka policji), który będzie przez cały dzień towarzyszył przedstawicielom policji przy ich stoisku.

Coś dla siebie znajdą również panowie, którzy będą mieli okazji wziąć udział w mini turnieju darta i wygrać atrakcyjne upominki.

Wraz z kolejną, szerszą edycją Baby Targu powiększyła się również strefa gastronomiczna i tutaj o głodomorów zadbają: Bułka i Spółka, Cafe Marzenie, Niagara, Słodki Dom i Samo Dobro.

Sponsorzy

Zapraszając na Baby Targ, nie można zapomnieć o olbrzymim sercu i wsparciu ze strony sponsorów, których przybywa z edycji na edycję. Bez ich udziału organizacja imprezy na pewno nie byłaby łatwa. Po raz pierwszy do akcji przyłączyli się: LIDL, Bank Spółdzielczy Duszniki, Pałac Baborówko, Cukiernia Nowaczyńscy, Firma Nadolny, Centrum Położnicze Agnieszka Kamińska-Nowak. Partnerem imprezy jest również bank Credit Agicole, a już po raz drugi jako sponsor występuje firma „GOL-BUD MAX” z Rokietnicy.

Organizatorzy zachęcają wszystkich do śledzenia informacji na temat wydarzenia w Internecie, na profilu facebookowym wydarzenia, pod adresem: https://www.facebook.com/events/1735235440099730/1740205419602732/?notif_t=admin_plan_mall_activity¬if_id=1489476540192603.

Na profilu można nie tylko znaleźć dokładny program imprezy, ale również informacje dotyczące poszczególnych partnerów.

Anna Bielaczyk TGK

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki