55 rocznica ślubu w Rudkach

9 sierpnia Jubileusz 55 - lecia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Stanisława i Jan Człapa z Rudek.

REKLAMA

Życzenia Jubilatom złożyli Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg – Pan Sławomir Szałata i Zastępca Kierownika USC w Ostrorogu – Pani Joanna Dworek. Państwo Człapa poznali się już w latach szkolnych i pobrali w 1962 roku. Wychowali 2 synów, mają 6 wnuków i 1 prawnuczkę. Platynowi Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem. W wolnych chwilach Pani Stanisława lubi spacerować z psem, a Pan Jan jeździ na rowerze.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: ostrorog.pl / UMiG Ostroróg | foto: ostrorog.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki