Akcja "SpoKREWnieni służbą"

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach oddawali krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”. Zależy im na zwróceniu uwagi na fakt, iż krew niejednokrotnie ratuje ludzkie życie.

REKLAMA

18 kwietnia br. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach oraz jednostek terenowych stawili się w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szamotułach, aby oddać krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”.

Zbiórka bezcennego, ratującego życie płynu odbyła się w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

W akcji na terenie Szamotuł wzięli udział policjanci z miejscowej jednostki Policji, a także z Komisariatu Policji we Wronkach oraz z Rewiru Dzielnicowych w Kaźmierzu.

Dzięki zaangażowaniu honorowych dawców udało się zebrać krew, która zasili szpitale i będzie mogła pomóc osobom w potrzebie.

Niniejsza akcja została zorganizowana w celu zwrócenia uwagi na fakt, iż każda ilość oddanej krwi jest bezcennym darem, który może uratować ludzkie życie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.policja.gov.pl | foto: szamotuly.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki