"BeBi - Będę Biznesmenem"

Po raz kolejny młodzież ze Szkoły na Leśnej pokazała klasę! Troje uczniów z klasy 4m: Maciej Skotarczak, Damian Kompiel i Sebastian Łojewski przeszli do finałowej siódemki konkursu "BeBi - Będę Biznesmenem". Pokonali aż 47 drużyn z terenu Wielkopolski!

REKLAMA

Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Konkurs polegał na opracowaniu autorskiego projektu przedsięwzięcia biznesowego w formie opracowania pisemnego i prezentacji. Do konkursu zgłosiło się 50 trzyosobowych zespołów. Do finału wybrano 7.

Pomysł otwarcia restauracji wegetariańskiej „Warzywko” autorstwa uczniów z Wronek spotkał się z dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony jury konkursu. Prezentacja młodych biznesmenów, która odbyła się 20 listopada została bardzo wysoko oceniona - zespół znalazł się w finałowej trójce!

15 grudnia odbędzie się Gala Finałowa i ogłoszenie wyników.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki