Charytatywny wyścig

12.10.2017
#sport #pniewy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W niedziele 8 października br. członkowie Stowarzyszenia Odjechani-TEAM.PL wraz z przyjaciółmi, spotkali się na charytatywnym wyścigu MTB po lasach miejscowości Mokrzec niedaleko Międzychodu.

REKLAMA

Dystans na którym zmagało się ośmiu Odjechanych, to tylko 25 km lecz piasek i błoto solidnie dały w kość wszystkim uczestnikom. Odjechani nie boją się pogody, to pogoda boi się Odjechanych. Ci odważni, którzy w ten deszczowy dzień wybrali się na wyścig rowerami, wystartowali oraz wrócili na dwóch kółkach. Wyniki wyścigu były tylko formalnością gdzie Bartosz Szukała zdobył 2m., a Karol Pściuk 4m. Chodziło głównie o zbiórkę funduszy na leczenie poprzez zabawę, a przede wszystkim o pomoc dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni dziewczynki. Oliwka boryka się ze straszliwą chorobą, ale jest bardzo silna i ma wsparcie wśród wspaniałych ludzi. Odjechani górą... dzięki za pomoc.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl / PS | foto: pniewy.wlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki