Ćwiczenia "Las 2017"

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 35)

 

W dniu 8 października 2017r., na terenie Nadleśnictwa Pniewy (Leśnictwo Kaźmierz) w miejscowości Radzyny odbyły się ćwiczenia taktyczne pod kryptonimem "Las 2017", w których udział wzięły jednostki OSP z terenu gm. Kaźmierz.

REKLAMA

Organizatorem manewrów był Zarząd Gminny ZOSP RP w Kaźmierzu oraz Prezes zaprzyjaźnionej jednostki OSP Międzychód Radosław Gałężewski. Odpowiedzialnym za szkolenie był Komendant Gminny. Rejon koncentracji znajdował się w Agro-Zalewie u p. Jarosława Pszczoły. Strażacy ćwiczyli założenia taktyczne z gaszenia pozorowanego pożaru lasu oraz dostarczanie wody do pożaru z wykorzystaniem buforowania wody w zbiornikach brezentowych na zorganizowanym punkcie czerpania. Obserwatorami ćwiczeń byli: Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, Leśniczy z Kaźmierza p.Andrzej Rzeszuto oraz p.Jarosław Pszczoła, któremu strażacy dziękują za udostępnienie terenu. Na koniec podsumowano zmagania.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: osp-kazmierz.pl / Sylwia Szczepańska | foto: osp-kazmierz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki