Dofinansowanie z programu PIECYK - 2017

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

13 kwietnia br. w Urzędzie Miasta i Gminy Szamotuły odbyło się spotkanie informacyjno – doradcze z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu - Maciejem Kołowskim na temat wsparcia w ramach programu PIECYK – 2017 (wymiana źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych). Spotkanie przygotowane zostało z inicjatywy Wydziału Ekologii i Ochrony Środowiska szamotulskiego UMiG.

REKLAMA

Mieszkańcy są żywo zainteresowani możliwością dofinansowania wymiany źródła ciepła i na spotkaniu pojawiła się duża grupa zainteresowanych. Wiceburmistrz Dariusz Wachowiak przedstawił prelegenta, który w kilkunastominutowej prezentacji przekazał podstawowe informacje dotyczące tematu dofinansowania. Po prezentacji nastąpiła seria odpowiedzi na zadawane szczegółowe pytania.

Wszyscy zainteresowani tematem, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu mogą skorzystać z informacji na stronach utrwalonych na zdjęciach. Mogą również zasięgnąć informacji w Wydziale Ekologii i Ochrony Środowiska szamotulskiego UMiG.

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.pl | foto: szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki