Duszniki: Piknik "Chcemy Country"

08.07.2017

REKLAMA

W sobotę 8 lipca br. o godz. 16.00 w parku w Dusznikach rozpocznie się Piknik "Chcemy Country". Pierwsza - jesienna edycja imprezy pod znakiem muzyki country spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców naszej gminy, ale również gości w różnych zakątków kraju. Organizator - Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury zaplanowała dla fanów muzyki country koncert Pawła Bączkowskiego z zespołem The Gold Country & Roll Band oraz uczestników I Ogólnopolskiego Przeglądu Country. Wystąpią również lokalne zespoły, zespół instrumentalny Marka Suligi działający przy BPiCAK oraz zespół CATAWBA. Przygotowano też wiele dodatkowych atrakcji, m.in. pokaz i naukę tańca liniowego, wioskę indiańską, gry i zabawy, a na koniec zabawę taneczną.

 

Źródło: duszniki.eu

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki