Dzielnicowi odzyskali skradziony samochód

Odzyskany skradziony samochód, to efekt bacznej obserwacji podległego rejonu przez dzielnicowego. Pojazd odnaleziony w Obrzycku zaginął na terenie Wrocławia.

REKLAMA

Dzielnicowy, to policjant dbający o bezpieczeństwo mieszkańców w swoim rejonie służbowym. Często nazywany jest policjantem „pierwszego kontaktu”. Dzielnicowy, to funkcjonariusz, który często rozwiązuje sytuacje problemowe, ale też taki, który powinien dobrze znać przydzielony rejon służbowy.

Tym razem znajomością rejonu służbowego wykazali się policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Obrzycku. We wtorek podczas służby, tuż po jej rozpoczęciu, w trakcie obchodu zwrócili uwagę na podejrzany samochód, który był zaparkowany przy ul. Kościelnej w Obrzycku. Granatowy Peugeot 207 nie posiadał tablic rejestracyjnych i brakowało mu zderzaków.

Policjanci nie pozostali obojętni na widok samochodu i za pośrednictwem dyżurnego sprawdzili go w policyjnych systemach. Okazało się, iż ich podejrzenia były słuszne. Peugeot został skradziony na terenie Wrocławia.

Na miejsce przyjechali kryminalni oraz technik kryminalistyki.

Policjanci wykonali oględziny, a także rozpytali okolicznych mieszkańców. Samochód został zabezpieczony do celów procesowych.

O odnalezieniu skradzionego peugeota powiadomiono jednostkę prowadzącą sprawę kradzieży.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.policja.gov.pl / (S.Chuda) | foto: szamotuly.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki