Dzień Sołtysa w Rudkach

20.03.2017
#sołtys #ostroróg

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

11 marca w całym kraju obchodzony był Dzień Sołtysa. Tegoroczne uroczystości w gminie Ostroróg miały wyjątkowy charakter. Były bowiem okazją do wyrażenia podziękowań dla wieloletniego sołtysa Rudek Zdzisława Nowakowskiego.

REKLAMA

Obchodzone w całej Polsce święto ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi. Upominki, a przede wszystkim wyrazy wdzięczności do sołtysów z gminy Ostroróg i przewodniczących obwodów miejskich skierowali Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Szałata oraz przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Szorcz. Specjalne podziękowania skierowano do Zdzisława Nowakowskiego, który w tym roku zakończył trwającą wiele lat pracę społeczną na stanowisku sołtysa. Oprócz piastowania funkcji sołtysa, w latach 1994-1998 Zdzisław Nowakowski był radnym Rady Miejskiej w Ostrorogu.

Uroczystości odbyły się 15 marca w świetlicy w Rudkach.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: ostrorog.pl / UMiG Ostroróg | foto: ostrorog.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki