Finał Drużynowego Pucharu Polski Mężczyzn w Tenisie Stołowym

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Drużyna tenisa stołowego z UKS „Nałęcz” Ostroróg już po raz drugi w drodze eliminacji wojewódzkich awansowała do finału w Rozgrywkach Drużynowych Finału Pucharu Polski Mężczyzn w tenisie stołowym.

REKLAMA

W dniu 12 marca 2017r. w Ostrorogu w hali sportowo – widowiskowej odbył się mecz finałowy z RLKTS OCHMAN Raszków. Nasza drużyna w składzie: Miłosz Sobkowiak, Bartosz Starosta i Jakub Cembrowicz zajęła drugie miejsce przegrywając 4:1. Punkt dla naszej reprezentacji zdobył Jakub Cembrowicz. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg – Pan Sławomir Szałata, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrorogu – Pan Rafał Szorcz, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej – Pan Stanisław Bartlakowski oraz Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Nałęcz” – Pan Ludwik Błajet. Finał rozgrywek Pucharu Polski odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: ostrorog.pl / UMiG Ostroróg | foto: ostrorog.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki