Fotoprzestroga

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

Każdego dnia na drogach dochodzi do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z wypadków, jako przestrogę dla obecnych oraz przyszłych kierujących samochodami.

REKLAMA

W ubiegłym roku, na terenie powiatu szamotulskiego odnotowano 30 wypadów drogowych. W wyniku tych zdarzeń 30 osób zostało rannych, 7 osób zmarło. Ponadto odnotowano 907 kolizji drogowych. W tym roku, w styczniu oraz w lutym odnotowano 6 wypadków, w wyniku których 3 osoby zostały ranne, a aż 6 osób zmarło. Odnotowano również 135 kolizji drogowych.

Biorąc pod uwagę fakt, iż każdego dnia na polskich drogach dochodzi do (często tragicznych w skutkach) wypadków drogowych, policja przestrzega kierowców przed lekkomyślnością, nadmierną prędkością oraz przed nieprzestrzeganiem przepisów podczas kierowania pojazdami. Samochód daje nam pewną ochronę mechaniczną, jednak w przypadku zderzeń, do których dochodzi z dużą prędkością, nawet ta "ochrona" okazuje się znikoma. Przy najtragiczniejszych zdarzeniach, często z samochodów nie pozostaje wiele.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z wypadków drogowych zaistniałych na terenie powiatu szamotulskiego jako przestrogę dla kierujących.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.policja.gov.pl / (SCh) | foto: szamotuly.policja.gov.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki