Grzybowa lekcja

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Jesień to czas wypraw do lasu na grzybobranie. Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nim wybiorą się na grzyby, przybliżyli sobie temat poprzez lekturę wiersza J. Brzechwy pt. „Grzyby” oraz poprzez lekcję przeprowadzoną przez prawdziwych grzyboznawców – p. Macieja i p. Michała z firmy Niparko Grzyby.

REKLAMA

Panowie przynieśli do szkoły mnóstwo ciekawych rekwizytów, grzyby świeże, suszone i marynowane, a także sprzęt prawdziwego grzybiarza. Opowiadali o tym, kiedy rosną grzyby, jak je zbierać, jak są zbudowane i jakie mają wartości odżywcze. To była ciekawa i pouczająca dawka ekoedukacji!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki