I miejsce dla Avia Kamionki w Turnieju Halowym Młodzików

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

12 marca br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach odbył się I Turniej Halowy Młodzików o Puchar Posła RP Jakuba Rutnickiego.

REKLAMA

Głównym organizatorem był Klub PKS ORŁY Pniewy. Turniej otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak, który życzył wszystkim jak najlepszych wyników i rywalizacji w duchu fair play. Do udziału w zawodach zgłosiło się osiem drużyn. Zagrano systemem każdy z każdym po dziesięć minut. Walka była zacięta. Najlepiej spisała się Avia Kamionki. Drugie miejsce zajął OSiR Lwówek, trzecie Złoci Złotkowo, czwarte Sokół Duszniki, piąte UKS Ostroróg, szóste Orły II Pniewy, siódme Orły I Pniewy i ósme Huragan Podrzewie. Na koniec turnieju wręczone zostały puchary i piłki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki