IV Triathlon Pniewy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 62)

 

W niedzielę 2 lipca na terenie Łazienek Miejskich odbył się IV Triathlon Pniewy. W zawodach uczestniczyło ponad 400 zawodników. Po raz pierwszy w Pniewach nawiązano współpracę z Polskim Związkiem Triathlonu i w ramach multizawodów zorganizowano Puchar Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, której finał odbędzie się w Kozienicach k. Warszawy. 

REKLAMA

Dorośli podzieleni zostali na kategorie wiekowe, rywalizowali na dystansie olimpijskim (1,5 km – pływanie/ 40 km – jazda rowerem/ 10 km – bieg) oraz sprint (0,75 km – pływanie/ 20 km - jazda rowerem / 5 km – bieg). Również najmłodsi mogli uczestniczyć w zawodach na dystansie 100m – pływanie/ 4 km – jazda rowerem/ 1 km – bieg. Rodziny oraz grupy znajomych mogły sprawdzić się na dystansie sprinterskim w ramach osobowych sztafet. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok.

WYNIKI

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki