Komenda nadal w remoncie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Na przełomie czerwca i lipca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Obornickiej w Szamotułach rozpoczęła się długo oczekiwana przebudowa placu manewrowego. Wykonawca zadania wyłoniony w postępowaniu przetargowym - HERZOG BAUFIRMA, po podpisaniu umowy niezwłocznie przystąpił do działania. Z placu zniknęły zniszczone i zapadnięte płyty, niebawem zastąpi je kostka betonowa. Nowej nawierzchni doczeka się także wjazd na plac, który dodatkowo zostanie poszerzony.

REKLAMA

Ponadto, inwestycja przewiduje wykonanie kanalizacji deszczowej oraz zasilania c.o. dla budynku garażowego znajdującego się przy placu manewrowym. Całkowita wartość zadania to ponad 421 tys. zł. Powiat natomiast wesprze je kwotą 140 tys. zł.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki