Mecz towarzyski młodych piłkarzy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W sobotę, 11 marca młodzi piłkarze z gminy Wronki rozegrali towarzyski mecz z drużyną z Suchego Lasu. W rozgrywkach uczestniczyli chłopcy urodzeni w 2010 roku i młodsi (gminę Wronki reprezentowały dzieci trenujące na cotygodniowych zajęciach „Gry i zabawy ruchowe dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat”).

REKLAMA

Boisko podzielono na 3 sektory, co pozwoliło na nieustanną grę bez zbędnych przerw. Podczas meczu nie zabrakło wspaniałych akcji i widowiskowych goli.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wronki.pl | foto: wronki.pl / M. Dolata

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki