Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

06.12.2017
#wolontariat #duszniki

5 grudnia obchodzono Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Pracę wolontariacką można opisywać i interpretować na wiele sposobów, a samą ideę wolontariatu analizować z wielu punktów widzenia. Jedno jest pewne, wolontariat to bezinteresowna służba i dobro czynione dla innych ludzi. Zadania, jakich podejmują się wolontariusze i ich codzienna, pełna poświęcenia działalność wypływa z dobroci serca i z szacunku dla drugiego człowieka. To dzięki ich stałej obecności możliwe staje się skuteczne rozwiązywanie wielu specyficznych problemów.

REKLAMA

W Gminie Duszniki wolontariusze pomagają w działaniach prowadzonych przede wszystkim przez oddziały gminne Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej DUSZEK.

5 grudnia Wójt Roman Boguś spotkał się z wolontariuszkami PKPS'u, aby porozmawiać o ich codziennej pracy, problemach i sukcesach oraz podziękować za bezinteresowną działalność na rzecz osób potrzebujących wsparcia i pomocy z terenu gminy Duszniki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: duszniki.eu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki