Międzynarodowy obóz młodzieżowy w Brignoles

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 16)

 

W dniach od 21 do 30 lipca 2017 roku grupa młodzieży z gminy Szamotuły uczestniczyła w międzynarodowym obozie młodzieżowym zorganizowanym przez Brignoles we Francji będącym miastem partnerskim Szamotuł od 1996 roku.

REKLAMA

Oprócz młodzieży z Polski w obozie uczestniczyła również młodzież z Gross-Gerau (Niemcy), z Bruneck (Włochy) oraz z Tielt (Belgia).

W trakcie pobytu we Francji uczestnicy obozu zwiedzili Avignon ze słynnym Muzeum Papieży, Marsylię i Cannes - gdzie uczestnicy mieli okazję porównać swoje dłonie ze zdjęciami dłoni takich sław jak Pedro Almodovar czy Meg Ryan oraz pozować do zdjęć na czerwonym dywanie.

Nie zabrakło również rekreacji na pięknych plażach lazurowego wybrzeża i kąpieli w Morzu Śródziemnym, pływania kajakami oraz wizyty w parku linowym. W trakcie obozu odbyła się także tradycyjna olimpiada sportowa.

Obóz był także doskonałą okazją do tego, aby wypróbować i podszlifować praktyczną znajomość języka angielskiego, jak również do nawiązania międzynarodowych przyjaźni. Kolejny obóz i kolejna tego rodzaju okazja będzie za rok w Bruneck.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.pl | Tekst i zdjęcia: Agnieszka Chuda

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki