Niedzielne wędkowanie w Głuchowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Członkowie PZW Gałowo, w niedzielę 6 sierpnia, skoro świt stawili się na jeziorze w Głuchowie, by wziąć udział w kolejnej edycji Zawodów Wędkarskich o Puchar Starosty Szamotulskiego.

REKLAMA

W rywalizacji wzięło udział 24 wędkarzy, w tym 7 juniorów, 14 seniorów i 3 emerytów. Pogoda dopisała, humory również. Chociaż poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, uczestnicy z dużym entuzjazmem przystąpili do walki na wędki.

W kategorii seniorów najlepszy wynik - 9960 g uzyskał Tomasz Starosta. II miejsce zajął Paweł Rożanek - 9350 g. a III Janusz Skrzypczak - 4370 g. Z kolei wśród juniorów zwyciężył Dawid Runowski z wynikiem 2235 g. Patryk Maciński zajął miejsce II (1590 g), a trzecia lokata należała do Patryka Rożanka - 1370 g. W kategorii emerytów natomiast zwycięstwo odniósł Józef Rożanek - 8500 g.

Warto dodać, że najczęściej łowionymi rybami były karasie.

Po podsumowaniu wyników odbyło się oficjalne zakończenie zawodów. Starosta podziękował wszystkim uczestnikom za rywalizację w duchu fair play, życząc udanego wędkowania na kolejnych imprezach. Zwycięzcom wręczył puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Z dużą przyjemnością odebrał też okolicznościowy adres z podziękowaniem od Koła PZW Gałowo.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki