Osobówka uderzyła w drzewo

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W środę 15 marca, o godz. 11:35 Strażacy OSP Duszniki zostali zadysponowani do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 306 (trasa Duszniki-Buk).

REKLAMA

Po dojeździe na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznania ustalono, że samochód osobowy uderzył w drzewo.Trzy ranne osoby (3-letnia dziewczynka, kobieta oraz mężczyzna) zostały przetransportowane do Szpitali w Poznaniu oraz Szamotułach. Na miejscu pracowali również Strażacy PSP Szamotuły, OSP Podrzewie, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej został wstrzymany, wyznaczono objazdy.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: facebook.com/OSP-Duszniki

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki