Ostatnie umowy w tym roku podpisane!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

216 tys. zł to łączna wartość umów, które Starosta Józef Kwaśniewicz podpisał z 12 mieszkańcami Powiatu Szamotulskiego na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie z nowymi przedsiębiorcami odbyło się w czwartek 30 listopada. Wspomniane dotacje były ostatnimi, jakie przyznano w tym zakresie w roku 2017.

REKLAMA

Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego, montaż klimatyzacji, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, wynajem fotobudki, indywidualne i grupowe konsultacje dietetyczne, prowadzenie warsztatów kulinarnych - to tylko niektóre z branż, w jakich mieszkańcy już wkrótce zaczną działać na powiatowym rynku pracy.

Każda z 12 podpisanych umów to wsparcie w wysokości 18 tys. zł. Środki pochodziły z Funduszu Pracy (2 umowy), programu POWER (9 umów) oraz WRPO (1 umowa).

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki