Pierwsze efekty działań „Prędkość”

Zgodnie z zapowiedzią, od 19 do 24 marca br., na terenie całego województwa prowadzone są działania pod nazwą „Prędkość”. W działaniach na terenie powiatu wczoraj brało udział 11 funkcjonariuszy.

REKLAMA

Wczoraj (19.03) na terenie powiatu szamotulskiego policjanci z szamotulskiej drogówki skontrolowali w sumie 74 pojazdy (20 samochodów osobowych, 2 samochody ciężarowe, 1 motocykl, 1 motorower).

Na kierujących powyższymi pojazdami nałożono w sumie 37 mandatów karnych za przekroczenie dopuszczalnej prędkości, 2 za nieprawidłowe zachowanie wobec pieszych, 11 za inne wykroczenia drogowe.

Ponadto policjanci zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych od pojazdów.

Wzmożone działania będa kontynuowane do 24 marca br.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.policja.gov.pl | foto: Internet

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki