Ponad 200 osób ukończyło Bieg Wielkanocny

20.04.2017
#sport #bieg #wronki

Kolejnym akordem biegowego Grand Prix Wronek był Bieg Wielkanocny, który odbył się tradycyjnie w Lany Poniedziałek. Wzięło w nim udział ponad 200 biegaczy i uczestników marszu nordic walking.

REKLAMA

Warto odnotować, że najszybszym biegaczem wśród mężczyzn był Maciej Łucyk, który ponad 7-kilometrową trasę pokonał w 27 minut i 16 sekund. Wśród kobiet zwyciężyła Joanna Domań z czasem 32:51. Z chodziarzy pierwsi na metę dotarli Zofia Weinzettel i Robert Ferfet. Większość biegaczy i chodziarzy na metę dotarła przy obfitych opadach deszczu i gradu, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Warto je zbierać podczas następnych biegów (Wroniecka Dycha, Bieg Podgrzybka i Bieg Jesienny), ponieważ zostały zaprojektowane w ten sposób, aby stanowiły jedną całość. Po zakończeniu zmagań sportowych w Hotelu Olympic odbyło się tradycyjne losowanie upominków ufundowanych przez organizatorów i sponsorów. Organizatorami Grand Prix Wronek są Gmina Wronki i Wroniecki Klub Biegacza. Bieg Wielkanocny odbył się przy wsparciu Hotelu Olympic, Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach i Nadleśnictwa Wronki. Ogromne podziękowania należą się również wolontariuszom z Młodzieżowej Rady Gminy Wronki i druhom OSP.


Bieg Wielkanocny - biegacze

Bieg Wielkanocny - chodziarze

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wronki.pl | foto: wronki.pl / FotoRafi Rafał Sierchuła

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki