Pozyskano dofinansowanie kolejnej inwestycji

7 kwietnia 2017 roku Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania projektowi pt.: „Kompleksowa modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach” złożonemu przez Miasto i Gminę Szamotuły.

REKLAMA

Całkowita wartość projektu 2 077 563,93 zł. Kwota dofinansowania 1 655 100,36 zł. Realizacja dotyczy „nowej części” Szkoły Podstawowej nr 1 i koncentruje się na: ociepleniu ścian zewnętrznych i stropodachu, wymianie stolarki okiennej, drzwiowej, instalacji centralnego ogrzewania, modernizacji instalacji elektrycznych. Zadanie zakończone zostanie do dnia 31.12.2018 r.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: szamotuly.pl | foto: szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki