Przyjęcie darowizny na rzecz Gminy Pniewy

20.04.2017
#darowizna #pniewy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Dnia 18 kwietnia br. został podpisany akt notarialny na mocy którego na rzecz Gminy Pniewy została przekazana w formie darowizny nieruchomość przy ul. Poznańskiej 24, zabudowana budynkiem administracyjnym po byłej siedzibie komisariatu policji.

REKLAMA

Zgodnie z podjętą uchwałą nr XXII/217/16 Rady Miejskiej Pniewy z dnia 27 października 2016 r., stosownymi zarządzeniami Wojewody Wielkopolskiego i Starosty Szamotulskiego nieruchomość została przekazana w celu wykonywania zadań własnych Gminy Pniewy z zakresu gminnego budownictwa mieszkaniowego. Wartość przedmiotu darowizny wynosi 642.700,00 zł.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki