Rekordowy Bieg Mikołajkowy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

W niedzielę 3 grudnia ulice Dusznik przybrały kolor czerwieni, a to za sprawą Biegu Mikołajkowego. Imprezę zorganizowano już po raz piąty, lecz takiego nagromadzenia Świętych Mikołajów w jednym miejscu Duszniki jeszcze nie widziały. Prawie dwustu uczestników, jak co roku, miało do pokonania niewiele ponad 1000 metrów. Punktualnie o godzinie 14:00 wszyscy zgromadzeni udali się na ulicę Kolejową, gdzie zlokalizowano miejsce startu. Najszybszym pokonanie trasy pod budynek Centrum Animacji Kultury w Dusznikach zajęło parę minut. Uzyskany czas nie był jednak najważniejszy. Na mecie na wszystkich czekał ciepły posiłek oraz herbata. Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy medal.

REKLAMA

Głównym celem imprezy była zbiórka darów dla dzieci z Domów Dziecka. Cieszy nas niezmiernie ogrom prezentów, które udało się wspólnie zebrać. Wszystkie upominki z tej edycji biegu trafią do Domów Dziecka w Otorowie oraz Lipnicy.

Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim za pomoc i wsparcie. Duszniki po raz kolejny pokazały, że potrafią się dobrze bawić i pomagać. Takie imprezy nie odbyłyby się bez wsparcia sponsorów i różnych instytucji, dlatego serdeczne podziękowania organizatorzy składają także firmie SANO, Bankowi Spółdzielczemu Duszniki, Stowarzyszeniu Duszek, WTZ Ostoja, Strażakom z OSP, wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej w Dusznikach oraz wszystkim tym, którzy pomagali w organizacji biegu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: duszniki.eu / BPiCAK w Dusznikach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki