Rodzinny rajd rowerowy "Na pożegnanie lata"

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 51)

 

W piątek 22 września Uczniowski Klub Sportowy „Nałęcz” po raz dziesiąty zorganizował rodzinny rajd rowerowy. Wzięło w nim udział ok. 80 osób w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.

REKLAMA

Trasa wiodła z Ostroroga przez Rudki Huby, dalej przez las do Zapustu i Wielonka, a zakończyła się tradycyjnie na boisku nad Jeziorem Mormin. Wśród osób, które powitały cyklistów na mecie znaleźli się Przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrorogu Rafał Szorcz, Burmistrz MiG Ostroróg Sławomir Szałata, oraz Dyrektor Zespołu Szkół Maciej Polanowski. Na boisku organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg konkurencji sportowo-rekreacyjnych m.in. slalom z piłką, łowienie ryb, wyścig w workach czy przeciąganie liny. Po zakończeniu części sportowej uczestnicy rajdu mogli zregenerować siły posilając się kiełbasą z grilla. Dzięki współfinansowaniu przez Gminę Ostroróg wszyscy biorący udział w tym przedsięwzięciu otrzymali pamiątkowe buttony i okolicznościowe widokówki. Ze środków Starostwa Powiatowego w Szamotułach zakupiono dla uczestników upominki w postaci art. szkolnych. UKS „Nałęcz” Ostroróg serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu imprezy P.P Zdzisławowi Nowakowskiemu, Zdzisławowi Maćkowiakowi, właścicielom pizzerii Mormin oraz Prezesowi i druhom Z OSP Ostroróg.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: ostrorog.pl / UKS | foto: ostrorog.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki