Sobota dla kobiet w Dusznikach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Miniona sobota 11 marca należała do kobiet, gdyż to właśnie dla nich Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Dusznikach przygotowała wieczór pełen atrakcji.

REKLAMA

Najpierw przybyłe do sali widowiskowej panie w dobry nastrój wprowadziła Grupa Improwizacji Kabaretowej „Kurnik Impro”. W dalszej części, już muzycznej, czas płci pięknej i nie tylko umilali: Marek Suliga z zespołem oraz duet: Marta Sieińska i Mirek Bździel. Ponadto, wszystkie panie podczas sobotniego wieczoru zostały obdarowane kwiatami, mogły skorzystać z porad wizażystki oraz zaopatrzyć się w kosmetyki. Natomiast uwieńczeniem zorganizowanego święta była loteria z nagrodami.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: duszniki.eu / Tekst i zdjęcia: BPiCAK w Dusznikach

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki