Sparta przegrała na Leśnej

W sobotę 23 września 2017 r. szamotulska Sparta wyjechała do Wronek na mecz z Błękitnymi. Mecze między tymi drużynami zawsze wywołują spore zainteresowanie wśród kibiców oraz dreszczyk emocji wśród zawodników i działaczy z którym jedni radzą sobie lepiej a drugich paraliżuje.

REKLAMA

Sparta przegrała ten mecz po bramce Łukasza Biedziaka zdobytej w 30' w pierwszej połowie. Druga połowa to praktycznie dominacja Sparty jednak nie uwidoczniona bramkami i ostatecznie do Szamotuł Sparta wróciła bez zdobyczy punktowej. Na domiar złego poważnej kontuzji kolana nabawił się Ailton De Lima Silva i do Szamotuł wracał karetką pogotowia.

 

Błękitni Wronki vs Sparta Szamotuły 1-0 (1-0)

 

bramka:

1-0 Łukasz Biedziak 30'

 

skład Sparty:

Jakub Prętki, Adrian Barański, Jacek Gil, Rafał Chmal, Rafał Krówczyński, Przemysław Szała, Krzysztof Nowak (55' Ailton De Lima Silva, 64' Damian Cudaszewski), Dominik Kowalik, Filip Kaszkowiak, Sebastian Lachowicz (80' Kacper Szmyt), Krystian Wojciechowski.

 

Sędziowali:

Maciej Śliwiński - sędzia główny

Piotr Idzik - sędzia asystent nr 1

Maciej Grosz - sędzia asystent nr 2

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: spartaszamotuly.pl | foto: spartaszamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki