Starostowie spotkali się z gospodarzami gmin

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W czwartkowe popołudnie 13 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Szamotułach odbyło się kolejne spotkanie starostów szamotulskich z gospodarzami miast i gmin powiatu. Uczestniczył w nim również Mikołaj Grzyb, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, a zarazem Przewodniczący Komisji Rozwoju Regionalnego i Współpracy Międzynarodowej. W trakcie spotkania radny poruszył m.in. kwestie związane z bieżącą pracą Sejmiku, współpracą zagraniczną z Ukrainą oraz pozyskiwaniem środków przez samorządy z programów WRPO i PROW.

REKLAMA

Starostowie wraz z wójtami i burmistrzami rozmawiali natomiast o wspólnych inwestycjach drogowych, zastanawiali się też nad możliwością sięgania po środki zewnętrzne i współdziałaniem w zakresie innych zadań gminnych i powiatowych.

Władze Powiatu pochyliły się nad informacją Burmistrza Ostroroga Sławomira Szałaty dotyczącą złego stanu technicznego drogi Ostroróg - Kluczewo i nazajutrz zaczęli działać tam pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki