Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennic z Pniew

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W środę, 30 listopada w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów z Wielkopolski, wśród których znalazły się ponownie dwie uczennice Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach, Aleksandra Przewoźna z 3 klasy Technikum Gastronomicznego, której średnia ocen wynosiła 5,45 oraz Adrianna Wasik z 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego, która uzyskała średnią ocen 5,4.

REKLAMA

Warto podkreślić, że są to te same uczennice, które w ubiegłym roku również odebrały stypendium ministra za rewelacyjne wyniki w nauce. Uczennice podkreślają, że sumienność oraz systematyczność oraz wiara w siebie są kluczem do sukcesu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl / Bogumiła Hładki | foto: pniewy.wlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki