Turniej Powiatów i Gmin Nadwarciańskich w Skwierzynie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

22 lipca, na terenie ,„Domu nad Rzeką” w Skwierzynie, odbyła się kolejna edycja ,„Święta Warty”. W programie znalazł się m.in. Turniej Powiatów i Gmin Nadwarciańskich, w którym rywalizowała reprezentacja naszego powiatu. Turniej podzielony był na kilka konkurencji. W zawodach kajakarskich Jędrek Krupecki oraz Błażej Andrzejewski wywalczyli dla nas I miejsce. W zawodach siłaczy, nasz reprezentant Artur Przybył uplasował się na III pozycji. W turnieju zasadniczym zajęliśmy III miejsce, wygrywając z Powiatem Międzyrzeckim (IV m.) i reprezentacją Witnicy (V m.). Przegraliśmy natomiast z Powiatem Gorzowskim (I m.) i reprezentacją Skwierzyny (II m.).

REKLAMA

W ramach imprezy odbył się także Turniej Wiedzy o Funduszach Europejskich i debata ,„Samorząd w Europie: ekologia – gospodarka – rozwój – współpraca”, w której wzięli udział m.in. Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb oraz Poseł na Sejm Krzysztof Paszyk.

Święto Warty to doskonała okazja do promocji miast, gmin, powiatów i instytucji. Na terenie ,„Domu nad rzeką” ustawiono wiele stoisk promocyjnych. Jednym z nich było stoisko Powiatu Szamotulskiego, na którym zaprezentowano dorobek kulturalny i artystyczny naszego regionu.

Podczas Turnieju Powiatów i Gmin Nadwarciańskich, Powiat Szamotulski reprezentowali: Błażej i Mikołaj Andrzejewscy, Karolina Kutrzuba, Hubert, Jędrek i Bartek Krupeccy, Artur Przybył i Filip Olszewski.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki