Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 37)

 

Częśc nauczycieli pracujących w szkołach na terenie Powiatu Szamotulskiego ani myślała o leniuchowaniu w ten weekend. W sobotni poranek 11 marca, pełni pozytywnej energii stawili się na hali "Nałęcz" w Szamotułach, gdzie rozgrywano Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej.

REKLAMA

Imprezę oficjalnie otworzył Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz życząc wszystkim zawodnikom dobrej zabawy w duchu fair play.

W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn z: Zespołu Szkół w Ostrorogu, Gimnazjum w Grzebienisku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach, a także z szamotulskich Zespołów Szkół nr 1 i nr 3. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Spotkania były niezwykle emocjonujące, choć najważniejszym elementem turnieju była możliwość wspólnej zabawy. Drużyny wzajemnie zagrzewały się do walki, a dobry humor nie opuszczał żadnego z zawodników az do zakończenia rozgrywek.

W tegorocznej edycji turnieju najlepsza okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Szamotułach. Miejce II zajęła szamotulska "Trójka", a III - Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach. Czwarta lokata należała do zawodników z Ostroroga, a piąta - do Grzebieniska.

Dyrektor ZS nr 3 Jacek Kucnerowicz wręczył kapitanom drużyn pamiątkowe dyplomy oraz puchary. W imieniu szamotulskiej "Trójki" odebrali je uczniowie, którzy przez cały turniej zagrzewali swych nauczycieli do walki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki