V Turniej Kręglarski

04.10.2017
#sport #kręgle #wronki

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 16)

 

21 września 2017 r. na terenie wronieckiej kręgielni odbył się V Turniej Kręglarski zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy MGOPS we Wronkach. W turnieju uczestniczyły czteroosobowe reprezentacje WTZ Duszniki, WTZ Szamotuły, WTZ Wronki oraz DPS Nowa Wieś.

REKLAMA

Turniej został otwarty przez Kierownika WTZ Wronki Beatę Grzywaczewską. Każdy z zawodników miał czas na rozgrzewkę oraz trzy rzuty próbne. Jak zawsze najważniejsza była dobra zabawa, jednak aby turniej stał się ciekawszy i aby jeszcze bardziej pobudzić ducha rywalizacji, zmieniły się zasady.

Zawodnicy walczyli o pierwsze trzy miejsca drużynowo. Każdy z zawodników oddał po 10 rzutów na każdym z torów. Zsumowane punkty indywidualne dały wynik drużyny. Nie zabrakło również poczęstunku, aby zawodnicy i goście nie opadli z sił. Był też czas na wspólną zabawę przy muzyce.

Uczestnicy turnieju mimo swojej niepełnosprawności i ograniczeń reprezentowali wysoki poziom, co sprawiło, że nie zabrakło wielu emocji. Zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięzców, którymi okazała się: reprezentacja z Wronek (729 pkt), drugie równie zaszczytne miejsce przypadło DPS z Nowej Wsi (652 pkt), trzeci na podium stanęli uczestnicy z Dusznik (631 pkt).

W naszym turnieju nie ma przegranych. Były nagrody, upominki, dyplomy, statuetki, puchary, medale oraz wiele emocji. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili do domu zadowoleni z wieloma pozytywnymi wrażeniami. Dziękujmy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok. Dobry rzut.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wronki.pl | Tekst i zdjęcia: WTZ Wronki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki