Wakacyjna biesiada

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

Seniorzy Dziennego Domu Seniora w słoneczne czwartkowe popołudnie 6 lipca 2017r. spotkali się w mini parku przy Ośrodku Pomocy Społecznej na wakacyjnej biesiadzie. Przy akompaniamencie akordeonowym p. J. Starosty śpiewano piosenki biesiadne, a pod kierunkiem sołtysa wsi Śmiłowo (gm. Szamotuły) p. Lecha Sowińskiego i p. kierownik OPS Bernadety Markiewicz Seniorzy konkurowali ze sobą w grze zespołowej w kule „JEU DE BOULES”.

REKLAMA

Przed rozpoczęciem wyjaśniono zasady i reguły (rozgrywki odbywają się przy pomocy metalowych kul o średnicy od 70 do 80 mm i wadze od 0,6 do 0,8 kg oraz kuli drewnianej stanowiącej „cel” o średnicy od 25 do 35 mm, partia jest rozgrywana do 13 punktów). Uczestników podzielono na dwie grupy: damską i męską. Z początku było duże przerażenie i skupienie, ale z czasem gra okazała się dobrą zabawą. Po zakończeniu rozgrywek ogłoszono wyniki - zwyciężyły panie.

Panu Lechowi serdecznie dziękujemy za wspólną grę i poświęcony nam czas.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki