Weekend dedykowany Mikołajowi

W sobotę i niedzielę 7 oraz 8 października serce Szamotuł zabiło szybciej - zabiło dla Mikołaja Napierały i innych osób zmagających się z nowotworem krwi. W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Szamotuły, w biurze zawodów VII Szamotuły Samsung Półmaratonu, a także podczas całej niedzielnej imprezy biegowej wolontariusze Fundacji DKMS przy wsparciu absolwentów i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Szamotułach, prowadzili akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Dziś możemy mówić o jej wielkim sukcesie!

REKLAMA

Blisko 300 osób zdecydowało się na pobranie materiału genetycznego do zbadania. Być może wśród nich znajdzie się bliźniak genetyczny Mikołaja lub innej osoby oczekującej na przeszczep. Gorąco w to wierzymy i serdecznie dziękujemy mieszkańcom, uczestnikom półmaratonu oraz wszystkim jednostkom i osobom prywatnym zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie akcji rejestracji. Jak mawiał profesor Bartoszewski - Warto być przyzwoitym. Warto też pomagać!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki