Wielkanocne spotkanie integracyjne

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 35)

 

W sobotę 8 kwietnia 2017r. w ośrodku rekreacyjnym nad Jeziorem Mormin Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Ostrorogu zorganizowało Wielkanocne Spotkanie Integracyjne.

REKLAMA

W imprezie uczestniczyli; Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg – dr Sławomir Szałata, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrorogu – Rafał Szorcz, Radny Powiatu Szamotulskiego – Ludwik Błajet i członkowie Stowarzyszenia wraz z opiekunami. Wszyscy goście brali czynny udział w konkursach i zabawach. Punktem na który czekali członkowie Stowarzyszenia były nagrody za gniazda dla zająca przygotowane przez niepełnosprawnych. Właściciele ośrodka poczęstowali nas smacznym wypiekami oraz obiadem. Wielkanocne Spotkanie Integracyjne odbyło się dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu od Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg oraz od Starostwa Powiatowego w Szamotułach.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: ostrorog.pl / Zarząd Stowarzyszenia | foto: ostrorog.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki