Wielkosobotni "horror" Sparty

Niecodzienne widowisko stworzyli zawodnicy Sparty Szamotuły i Sokoła Duszniki w Wielką Sobotę 15 kwietnia 2017 r na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szamotułach. W meczu tym padło aż osiem bramek. Na szczęście Sparta wyszła zwycięsko z opresji jakie zafundowała im drużyna Sokoła, która otworzyła wynik spotkania już w 7 minucie.

REKLAMA

Spartanie przystąpili do tego meczu jakby w świątecznym nastroju, a Sokół walczący o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej pokazał się z dobrej strony i popsuł nieco humory zawodnikom i kibicom. Ostatecznie mecz Sparta wygrała 5-3 i zawodnicy mogli spokojnie zasiąść do wielkanocnego śniadania. Pierwsze dwie bramki w barwach Sparty zdobył w tym meczu Damian Cudaszewski.

 

Zespoły wystąpiły w składach:

Sparta: Patryk Boczek, Filip Kaszkowiak (58' Dominik Rzeszowski), Jacek Gil, Kacper Lura, Miłosz Nowik, Adrian Barański (46' Sebastian Lachowicz), Rafał Krówczyński (80' Marek Tacik), Hubert Słomiński, Tomasz Stelmaszyk, Damian Cudaszewski, Dawid Werda (63' Paweł Szczepaniak)

Sokół: Sergiusz Przewoźny (46' Leszek Korpik), Mateusz Łowigus, Radosław Klossowski (55' Dominik Tatarski), Michał Martyniec, Piotr Szajkowski, Jakub Szałata, Daniel Szade, Dominik Korpik (75' Mateusz Szałata), Szymon Szymański (82' Hubert Kosicki), Damian Szade, Filip Korpik.

 

bramki zdobywali:

0-1 Mateusz Łowigus 7'

1-1 Damian Cudaszewski 9'

2-1 Miłosz Nowik 22'

2-2 Dominik Korpik 57'

2-3 Mateusz Łowigus 61'

3-3 Tomasz Stelmaszyk 68'

4-3 Rafał Krówczyński 75'

5-3 Damian Cudaszewski 77'

 

Sędziowali:

Kamil Danielczyk - sędzia główny

Maciej Pelka - sędzia asystent nr 1

Eliasz Pawlak - sędzia asystent nr 2

Wszyscy KS WZPN Poznań

 

W niedzielę 23 kwietnia 2017 r. o godz 16:00 "Wielkie Derby Powiatu" we Wronkach na stadionie przy ulicy Leśnej 15

Błękitni Wronki vs Sparta Szamotuły

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: spartaszamotuly.pl | foto: spartaszamotuly.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki