Wierzeja najlepsza wśród jednostek OSP

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 16)

 

W niedzielę 9 kwietnia na Sali Sportowej w Dusznikach zmierzyły się ze sobą Jednostki OSP Gminy Duszniki. Nie walczyły one między sobą jednak w zawodach pożarniczych, lecz w przygotowanym dla nich Turnieju Piłki Nożnej.

REKLAMA

Do zawodów przystąpiło pięć zastępów. Przed rozpoczęciem rozgrywek kapitanowie zespołów omówili przepisy gry wraz z sędzią oraz organizatorem. Następnie po oficjalnym otwarciu i przywitaniu wszystkich zawodników przystąpiliśmy do turnieju. W meczu otwarcia OSP Podrzewie pokonało drużynę z Sędzin 3:1. Drużyna ta w kolejnych spotkaniach prezentowała się całkiem dobrze przegrywając zaledwie raz z reprezentacją OSP Wierzeja i ostatecznie zajmując III miejsce. Przyjezdni z Wierzei na tych zawodach pokazali dobrą formę tracąc punkty tylko z drużyną z Dusznik po remisie 1:1. Drużyna gospodarzy dzięki dobrej grze w obronie i kilku świetnym paradom swojego bramkarza po dwóch remisach i dwóch zwycięstwach uplasowała się na II miejscu. OSP z Sękowa przypadło miejsce tuż za podium, V lokatę zajęła ekipa z Sędzin.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: osirduszniki.pl | foto: osirduszniki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki