Wizyta w "Herkulesie"

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W środę 15 marca Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz wraz z Wiceburmistrzem Szamotuł Dariuszem Wachowiakiem udali się do firmy "Herkules" w Jastrowie. Celem wizyty było przedstawienie planów rozwoju przedsiębiorstwa na kolejne lata. "Herkules", jak wyjaśniał Prezes Marek Cygan, zamierza bowiem w najbliższym czasie zainwestować na terenie Gminy Szamotuły 20 mln euro. W planach jest m.in. rozbudowa zakładu, a co za tym idzie - utworzenie nowych miejsc pracy. Starosta oraz Wiceburmistrz zadeklarowali wsparcie we wszelkich działaniach podejmowanych przez przedsiębiorstwo.

REKLAMA

Wizyta stała się również okazją do zaprezentowania przez Starostę inwestycji drogowych, jakie Powiat Szamotulski zamierza zrealizować w najbliższym czasie. Mowa o tzw. małej obwodnicy Szamotuł, która odciążyła by komunikację w kierunku Pniew i Poznania.

Goście zostali oprowadzeni po zakładzie i zapoznani z aktualnym systemem pracy. Nowoczesne rozwiązania, jak sami przyznawali, wywarły na nich ogromne wrażenie.

Fabryka w Jastrowie działa na rynku polskim i europejskim. Zajmuje się tworzeniem sprężyn do mebli - produkuje formatki Bonnell, sprężynę falistą oraz formatki kieszeniowe.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki