Wronczanie na ogólnopolskim kongresie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 23)

 

W dniach 6-7 października w Poznaniu odbył się I Ogólnopolski Kongres Młodzieżowych Rad zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Poznania i Instytut Rozwoju Aktywności.

REKLAMA

Organizatorzy zaplanowani szereg ciekawych i rozwojowych spotkań. Pierwszego dnia kongresu w auli Uniwersytetu Ekonomicznego odbyły się wykłady poświęcone m.in. polityce młodzieżowej, przestrzeni publicznej i promocji w mediach społecznościowych. Następnie wszyscy uczestnicy udali się do Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Poznania na spotkanie z prezydentem Jackiem Jaśkowiak, który opowiedział o swojej pracy i wziął udział w warsztatach dotyczących funkcjonowania samorządu. Młodzieżową Radę Gminy Wronki reprezentowali Daria Kaszkowiak i Jakub Nowak.

Drugi dzień spotkania został zdominowany przez dyskusje o młodzieży, które zorganizowano w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania. Radni juniorzy prowadzili dialog m.in. z przewodniczącym Rady Miasta Poznania Grzegorzem Ganowiczem, zastępcą burmistrza Obornik Piotrem Woszczykiem, szefem wielkopolskich struktur Nowoczesnej Łukaszem Goździorem i przedstawicielami ogólnopolskich organizacji młodzieżowych. Głos zabrał również Bartłomiej Saguła z Młodzieżowej Rady Gminy Wronki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wronki.pl | foto: wronki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki