Wronki: II Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland.

05.08.2017

REKLAMA

W sobotę 5 sierpnia przez Wronki przejedzie kilkaset kabrioletów w ramach II Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland.

Uczestnicy wydarzenia przejadą w Rajdzie Pełnym Tajemnic z Olandii (pod Międzychodem) do Gniezna. Nasze miasto będzie jednym z przystanków na trasie.

Samochody można będzie zobaczyć w Olszynkach w godz. ok. 12:00-14:30.

Jak podkreślają organizatorzy Cabrio Poland to najważniejsza impreza motoryzacyjna zrzeszająca miłośników kabrioletów zarówno z Polski, jak i innych krajów europejskich, której przewodzi hasło „Wiele marek, jedna pasja!”.

W ramach zlotu odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Drużyny Szpiku, której celem jest pozyskanie środków dla podopiecznych Fundacji Dar Szpiku. Z tej okazji skazani z wronieckiego Zakładu Karnego pomalowali maskę samochodu, która zostanie zlicytowana na cele charytatywne przed Świętami Bożego Narodzenia. Uczestnicy rajdu oficjalnie odbiorą maskę w trakcie sobotniej wizyty we Wronkach.

Szczegółowe informacje na temat rajdu tutaj.

Źródło: wronki.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki