Wypadek w Dobrojewie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

W sobotę 18 marca br. o godz. 14:37 zastępy 599[P]41 i 599[P]42 z OSP w Ostrorogu zostały zadysponowane przez Dyżurnego PSK w Szamotułach do wypadku w miejscowości Dobrojewo.

REKLAMA

Po dotarciu, na miejscu zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki Opel Corsa,który uderzył w drzewo, odbił się od niego i zalegał na obydwu pasach jezdni. Poszkodowany opuścił pojazd o własnych siłach. Działania zastępów SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanemu i przekazaniu poszkodowanego ZRM, rozłączeniu akumulatora w uszkodzonym aucie, oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych, kierowaniu ruchem i usunięciu wraku z drogi.

Działania trwały jedną godzinę.

W akcji brały udział: zastępy 599[P]41 i 599[P]42 OSP Ostroróg, jeden zastęp JRG Szamotuły, Pogotowie Ratunkowe i Policja.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: osp.ostrorog.net / Tekst: Michał Jądrzyk Foto: Łukasz Bilski i Michał Jądrzyk

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki