Życiowy sukces Adrianny Szóstak

Adrianna Szóstak wywalczyła pierwszy medal w karierze seniorskiej. Na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, rozgrywanych w Białymstoku, nasza lekkoatletka zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski.

REKLAMA

To największy jak do tej pory sukces pniewianki. Wszystkie dotychczasowe medale krajowych imprez zdobywała w kategoriach młodzieżowych. Lepsza od Adrianny była tylko Anna Jagaciak-Michalska - najlepsza od kilku lat polska zawodniczka w trójskoku. Adrianna wskoczyła na podium w ostatniej, szóstej próbie, oddając skok na 12,83m. Karierę A. Szóstak wspierają: Postęp Sp. z o.o., Karl Knauer Poland oraz Salony Odzieżowe "Katia".

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: pniewy.wlkp.pl / Sławomir Chamczyk | foto: pniewy.wlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki